Witamy w naszej firmie REHA BŁOCH, będącym nowym podmiotem gospodarczym, ale dysponującym wieloletnim doświadczeniem technicznym w branży dźwigów, wind, platform przyschodowych, podnośników oraz innych urządzeń przeznaczonych przede wszystkim dla osób niepełnosprawnych oraz ludzi starszych. Niezawodne schodołazy czy krzesełka schodowe to nasza specjalność. Oferujemy wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, dzięki któremu poruszanie się po przeszkodach i podwyższeniach przestanie stanowić wyzwanie.

Najlepsze platformy, krzesełka i dźwigi dla niepełnosprawnych

Wybierając towar z naszego asortymentu, zyskują Państwo pewność, że otrzymają sprawdzone i trwałe przyrządy ułatwiające poruszanie się. Platforma pionowa dla niepełnosprawnych czy też wysokiej klasy dźwigi, schodołazy i krzesełka schodowe doskonale sprawdzą się zarówno w miejscach publicznych, jak i prywatnych domach. Nasi pracownicy doradzą Państwu wybór najlepszych rozwiązań technicznych, dobór urządzeń, zagwarantują fachowy montaż i serwis. Oferujemy produkty o zróżnicowanej, konkurencyjnej cenie, przy zachowaniu najwyższej jakości.

Dysponujemy w ofercie urządzeniami nowymi oraz używanymi. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym klientom komfort i bezpieczeństwo. Niezawodny sprzęt pomagający walczyć z wykluczeniem dotykającym osoby na wózkach jest dostępny właśnie tutaj! Już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty i przekonania się, jak bardzo można ułatwić życie seniorów i niepełnosprawnych, wybierając platformy przyschodowe oraz inne nowatorskie rozwiązania.