Podnośnik sufitowy Roomer S

W przypadku pomocy dla osób z niepełnosprawnością jednym z niezwykle przydatnych rozwiązań jest podnośnik sufitowy Roomer S. Największą zaletą urządzenia jest jego spory udźwig przy jednoczesnym zachowaniu możliwości bezproblemowego przenoszenia. Dzięki temu tego typu wsparcie doskonale sprawdza się w różnego rodzaju budynkach – bez konieczności modyfikowania ich wnętrz w celu przystosowania ich do transportowania chorych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat tego produktu!

Czym wyróżnia się podnośnik sufitowy Roomer S?

Przy zastosowaniu opisywanego modelu rekomendowane jest użycie dołączonej do zestawu kamizelki, którą sprzęga się ze specjalnym wieszakiem dwu-, trzy- lub czteropunktowm. Taki system gwarantuje pożądaną stabilność podczas przenoszenia pacjenta. W najmocniejszej konfiguracji zapewnia ponadto bardzo duży udźwig wynoszący aż 220 kg. Podnośnik sufitowy Roomer S wyróżnia się także wysokim komfortem użytkowania. Funkcja łagodnego startu eliminuje możliwość występowania nieprzyjemnych szarpnięć, co ma spory wpływ na wygodę osób z niepełnosprawnością transportowanych z użyciem wspomnianego urządzenia.

Podnośnik sufitowy Roomer S – zalety

Jego niewątpliwą zaletą jest mobilność. Przenośny sprzęt doskonale nadaje się do przenoszenia chorych pomiędzy pomieszczeniami bez konieczności rozbudowy futryn drzwiowych. Zastosowanie podnośnika sufitowego Roomer S to oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Zachęcamy do zakupu tego modelu w naszym sklepie – w razie ewentualnych wątpliwości przy wyborze zapraszamy do kontaktu!

podnośnik sufitowy roomer s