Wypożyczalnia schodołazów gąsienicowych oraz kroczących

Wypożyczalnia schodołazów gąsienicowych i kroczących

Schodołaz gąsienicowy w ofercie naszej firmy działającej również jako wypożyczalnia to urządzenie służące do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach po schodach. Urządzenie może być zastosowane w większości używanych obecnie wózków. Model kroczący lub gąsienicowy jest idealny do stosowania przy likwidacji barier w budynkach użyteczności publicznej i mieszkaniach. Samobieżna, solidna, a przy tym nieduża konstrukcja uwalnia od ogromnego wysiłku, który zwykle towarzyszy pokonywaniu tego rodzaju barier. Dając niezależność, schodołaz znacznie poprawia komfort i bezpieczeństwo komunikacji. Jest napędzany silnikiem elektrycznym, składany – łatwy do przenoszenia i transportu.

Kiedy warto zdecydować się na wypożyczalnie schodołazów gąsienicowych i kroczących ?

Zaawansowane technologicznie urządzenie można z powodzeniem wypożyczyć na określony czas. Takie rozwiązanie przydaje się m.in. w momencie, gdy w danym budynku wykorzystywanym również przez osoby niepełnosprawne przeprowadzany jest remont obejmujący konieczność usunięcia podjazdów, wind czy balustrad ułatwiających chorym na wózkach inwalidzkich przemieszczanie się po kondygnacjach. Bezpieczny transport zapewni schodołaz gąsienicowy. Jako wypożyczalnia tego typu sprzętu zapewniamy atrakcyjne warunki wynajmu – nawet na krótki okres.

Sprawdza się to również m.in. wtedy, gdy chory przechodzi rekonwalescencję, podczas której musi się poruszać na wspomnianym wózku inwalidzkim. Schodołaz kroczący pomaga osobom przystosowującym się do takiej sytuacji w dalszym ciągu komfortowo korzystać z danego budynku. Nasza wypożyczalnia zapewnia szkolenie z zakresu obsługi oraz montażu urządzenia przed jego udostępnieniem klientowi. Dzięki temu korzystanie ze schodołazów zarówno kroczących, jak i gąsienicowych, staje się bezproblemowe praktycznie w każdych warunkach. W razie wątpliwości odnośnie do wynajmu tego typu sprzętu zachęcamy do kontaktu!

Wypożyczenie schodołazów gąsienicowych i kroczących:

Kontakt telefoniczny: 570 888 534

WARUNKIEM WYPOŻYCZENIE JEST WPŁACENIE KAUCJI (ZWROTNEJ) I PODPISANIE UMOWY WYPOŻYCZENIA!

Dane techniczne schodołazów gąsienicowych i kroczących:

  • Zasięg do 200 schodów
  • Udźwig 130 kg
  • Silnik elektryczny 300 W
  • Waga 54 kg
  • Hamulec elektromagnetyczny